Vidám farsangi délután!
A Dénesfáért Egyesület 2014. március 1-én 15 órai kezdettel tél búcsúztató - tavaszt váró vidám farsangi délutánt rendez a helyi Kultúrházban, amelyre nagyon sok szeretettel várunk mindenkit!
Szeretnénk, ha minél többen farsangi jelmezbe öltöznének (a legjobbakat jutalmazzuk)!
Terveink szerint lesz...
Mókás színielőadás
Jelmezes felvonulás
Zene
Tánc
Büfé
Karaoke
Tombola
Ezen a délutánon elsősorban a dénesfai gyerekeknek szeretnénk vidám szórakozást nyújtani.
Egyesületünk a rendezvény sikeres lebonyolításához bármilyen jellegű támogatást szívesen fogad, legyen az tombolatárgy, üdítő, sütemény stb.
Segítő szándékát jelezheti egyesületünk tagjainál!
Felajánlásaikat előre is köszönjük!
Dénesfa, 2014. február 7.
Dénesfáért Egyesület
Simon Vilmosné
elnök
